Schröder posiada własne zakłady produkcyjne, wyposażone w nowoczesny i wydajny park maszynowy. Produkujemy na rynki światowe w ISO-certyfikowanych zakładach w Niemczech, Turcji, Portugalii oraz innych krajach zachowując wysoką jakość, racjonalność oraz konkurencyjne ceny.

Firma

Serdecznie witamy na stronie internetowej Schröder Polska.

Firma Schröder działała na rynku Europy zachodniej od ponad 50 lat a na rynku polskim istnieje nieprzerwanie od 1999 roku. Tradycja połączona z nowoczesną technologią i bogatym doświadczeniem pozwoliły osiągnąć doskonałe rezultaty.

Pomimo zmieniającej się wciąż koniunktury udało nam się utrzymać tendencje rozwojowe. Proponujemy coraz szerszy asortyment wyrobów. Poczynione przez nas inwestycje gwarantują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferując bezkonkurencyjną jakość przy umiarkowanej cenie naszych wyrobów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju produkty budujące image i markę wytwórcy: wszywki tkane, drukowane, taśmy, plomby, etykiety, naszywki z tworzyw sztucznych i skóry.

Uzupełnieniem gamy produktów naszej firmy jest szeroki asortyment indyjskich i chińskich jedwabi naturalnych.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod wskazanymi numerami telefonów lub drogą elektroniczną. Chętnie służymy dalszymi informacjami. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych przedstawicieli i projektantów, którzy przygotowują konkretne projekty graficzne wraz z kalkulacją cenową.

Indywidualnie dopasowana oferta jest podstawą optymalnego rozwiązania.

Najpierw analizujemy a następnie działamy. Po analizie wymagań stawianych w stosunku do oznakowania, kontroli i bezpieczeństwa Państwa towarów i produktów, opracowujemy indywidualne strategie, dopasowując funkcjonalności, design, oraz logistykę do wymagań rynkowej strategii.

Studio graficzne.

Od projektu do gotowego wyrobu, to dewiza naszego działania.

W naszym studio graficznym kreatywnie przetwarzamy w formy graficzne idee opracowane we współpracy z naszymi klientami. Oczywiście wiążące są dla nas wytyczne wyznaczone przez Państwa Corporate Identity.

Produkcja.

Schröder posiada własne zakłady produkcyjne, wyposażone w nowoczesny i wydajny park maszynowy. Produkujemy na rynki światowe w ISO-certyfikowanych zakładach w Niemczech, Turcji, Portugalii oraz innych krajach zachowując wysoką jakość, racjonalność, oraz konkurencyjne ceny.

Pozdrawiamy życząc owocnej współpracy.

Z poważaniem

Dyrekcja i pracownicy Schröder Polska.

MENU